Лише у “Веселому Вулику” Ви знайдете яскравий лабіринт, шалені перегони на мотоциклах та спортивних авто, позмагаєтесь в аерохокей чи баскетбол.

   Команда досвідчених та професійних аніматорів з радістю подбають про Ваших дітей та зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.

Майдан Команда

Найбільша призотека міста

з найкращими подарунками

Найбільша призотека міста
9ueDbW_iKZk
4vHRbOsIm1U
C5N2cXF-Svg

Призотека – найбільш привабливе місце у всьому розважальному центрі.
Збираючи квиточки, які видають наші ігрові апарати, Ви з легкістю зможете їх обміняти на чудові подарунки для себе і своїх близьких.

Світ ігор

від 3-х рочків

Світ ігор
dJbr820-RT4
yn1wKJ0Y2Lo
0DNHTW41LHU

Неймовірні гонки на спортивних авто, завзяті змагання у баскетбол та аерохокей. Різноманітні інтерактивні та розвиваючі ігри. Більшість ігор видають щасливі квиточки, які можна обміняти на призи в нашій Призотеці. Симулятори автомобілів розвивають у дітей точність, зосередженість, гостроту реакції, координацію рухів. Дитина отримує навички водіння. Призові апарати допомагають діткам розвивати логічне мислення, спритність, дрібну моторику та координацію рухів. Спортивні атракціони сприяють розвитку спортивного духу, орієнтують на досягнення високих результатів.

М’який майданчик

до 4-х рочків

М'який майданчик
drY5JhGoy8s
9wlitKQDBPA
-JcWixp63F8

Спеціально облаштована ігрова зона для найменших.
Тут дитина бавитиметься весело та безпечно, батьки зможуть приєднатися до веселощів. При необхідності наші консультанти побавлять дитину, поки батьки відпочиватимуть.

Шалений лабіринт

від 4-х до 10 рочків

Шалений лабіринт
UTCtQXsSqog
t4LANZ7dsQw
SH3Dr9Rgb3o

Величезний двоповерховий лабіринт з м‘якими перешкодами та шаленими батутами, гірками та підвісним тунелем. Потрапивши в лабіринт дитина потрапляє в цікавий світ пригод та фантазій.
Атракціон є безпечним і пізнавальним для Вашої дитини. Сухий басейн з кульками розвиває моторику та координацію рухів. Різноманіття кольорів та цікавих фігур розвивають зорову пам’ять, покращують орієнтацію в просторі, заспокоюють нервову систему.